Hasznos linkek:

2012. március 4., vasárnap

Allas.ma: TOBORZÁSI SPECIALISTA

Allas.ma
TOBORZÁSI SPECIALISTA
Mar 4th 2012, 03:10

Megbízónk anyavállalata globális autóipari csoport, amely járműdinamikai és biztonsági rendszerek és komponenseik fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A világ számos országában több mint 160 telephelyen közel százezer munkatársat foglalkoztat, éves árbevétele meghaladja a 16 Mrd eurót. Magyarországi gyáraiban mintegy 3000 főnek ad munkát. Veszprém megyében található, több mint 1000 főt foglalkoztató vállalata ez évben jelentősen bővül. A megnövekedett feladatok sikeres teljesítéséhez számára dinamikus, motivált munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
- Feladatkörének megfelelően hozzájárul a szervezet bővítésével és a vállalati
  célkitűzésekkel  összefüggésben jelentkező szakember igény biztosításához
- Hozzájárul a toborzási csatornák hatékony alkalmazásához és fejlesztéséhez
- Rendszeres kommunikációt folytat a potenciális pályázók célcsoportjával
- Hatékony kapcsolatrendszert épít ki és tart fenn oktatási intézményekkel, szakmai
  szervezetekkel, az ígéretes potenciális pályázók megismerése céljából
- Elemzi és értékeli a pályázók önéletrajzait, lefolytatja a telefonos és személyes
  interjúkat, begyűjti a szükséges referenciákat, elvégzi és dokumentálja a pályázók
  értékelését, összefoglaló jelentést állít össze a keresési projektekről
- Aktívan részt vesz a kiválasztott állásbörzéken
- Együttműködik a külső toborzási tanácsadókkal
- Részt vesz az online  toborzási rendszer fejlesztésében
- Koordinálja és adminisztrálja a végső kiválasztás, ajánlatadás és szerződéskötés
  folyamatát
- Elkészíti a toborzási tevékenységre vonatkozó beszámolókat
- Elvégzi a toborzási tevékenység költséggazdálkodását

KÖVETELMÉNYEK
- Felsőfokú szakirányú végzettség ( közgazdász diploma, HR szakirány)
- Angolnyelv-ismeret tárgyalóképes szinten
- Autóipari beszállítónál vagy toborzási szolgáltatónál szerzett toborzási
tapasztalat
- Gyártómérnökök, termék- és projektmérnökök, vezérlés-szoftver fejlesztő mérnökök
  toborzásában szerzett tapasztalat
- Jó kommunikációs és szervezőkészség
- Eredményorientált személyiség
- A munkahely székhelyére vagy közelébe költözés hajlandósága

ELŐNYT JELENT
- K+F szakemberek toborzásában szerzett tapasztalat
- Az e-toborzás eszközeinek alkalmazási készsége
- A munkaadói márka építésében, erősítésében szerzett tapasztalat
- Német-nyelv ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

- Fejlődési, bizonyítási lehetőség kiemelt bővítési projektek keretében
- Korrekt alapfizetés, sokoldalú javadalmazási rendszer, kellemes munkakörnyezet
- További karrier lehetőségek
- Hosszútávra szóló vállalatfejlesztési stratégia

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Veszprém környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Toborzási specialista, Veszprém környéke