Hasznos linkek:

2012. március 3., szombat

Allas.ma: ÜZEMVEZETŐ (5131)

Allas.ma
ÜZEMVEZETŐ (5131)
Mar 3rd 2012, 01:55

Feladatok:
•A termelés megszervezése és végrehajtása, figyelembe véve a határidők betartását, költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket.
•Felelős az alárendelt termelő üzemrészért, szem előtt tartva a gyártástechnológiát és a gazdaságosságot.
•Egyezteti a szükséges projekteket az ügyvezetéssel.
•Közreműködik a jövőbeni fejlesztési projektekben és beruházásokban.
•Törvényi előírások betartása, betartatása.
•Ellenőrzi az anyag-és szerszámfelhasználást, valamint a kapcsolódó területek igényeit.
•Ellenőrzi a munkaidők, a biztonságos munkavégzés szabályait, a biztonsági-és környezetvédelmi előírások betartását a termelésben.

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Gépipari tapasztalat
•Német nyelvtudás
•Határozott, magabiztos fellépés
•Jó problémamegoldó és szervező készség
•Kiváló kommunikációs készség
•Számítógépes ismeretek (SAP előny)
•Kiváló termelési minőségre való törekvés

Bérezés:
•Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
•Törökszentmiklós

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig