Hasznos linkek:

2012. március 6., kedd

Allas.ma: PÉNZÜGYI (KONTROLLER) VEZETŐ (5134)

Allas.ma
PÉNZÜGYI (KONTROLLER) VEZETŐ (5134)
Mar 6th 2012, 01:55

Elvárások:
•Közgazdász diploma
•Legalább 3 év vezetői tapasztalat (pénzügy, kontrolling és számvitel területen)
•Tárgyalási szintű angolnyelv tudás (szóban-írásban), napi aktív használattal
•Riportálásban szerzett tapasztalat
•Napi szintű aktív ismeretek adózási és a számvitel területén
•Számítógépes ismeretek: MS Office felhasználó szintű ismerete, SAP ismerete
•Önálló munkavégzés
•Személyiségét érintő elvárások:
 Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
 Rendszerszemléletű, pontos és precíz munkavégzés
 Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás és rugalmasság

Előny:
•német/francianyelv ismeret
•termelést végző cégnél szerzett tapasztalat

Feladatok:
•A gazdasági terület irányítása (pénzügy, kontrolling és számvitel)
•Riportálási feladatok az anyacég felé
•Pénzügyi beszámolók, mérlegbeszámolók, rendszeres jelentések, adóbevallások készítése
•Szerződések számviteli, pénzügyi kontrollja
•Cash management
•Éves pénzügyi tervezés, hosszú távú üzleti tervezés
•A hatályos adó- és gazdasági jogszabályok szerinti működés biztosítása
•Javaslatok kidolgozása a költségek optimalizálására
•Kapcsolattartás a bankokkal
•A management működésében való aktív részvétel

Juttatások:
•Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
•GYŐR

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu oldalon várjuk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 508-001, 36 70 3820-911 Rendessy Violettánál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig