Hasznos linkek:

2012. március 6., kedd

Allas.ma: FOLYAMAT-KOORDINÁTOR (ELSŐ-MINTÁZÁSHOZ) (5137)

Allas.ma
FOLYAMAT-KOORDINÁTOR (ELSŐ-MINTÁZÁSHOZ) (5137)
Mar 6th 2012, 01:55

Elvárások:
•Min. technikusi végzettség
•Erős németnyelv tudás szóban-írásban elengedhetetlen
•Targoncavezető tapasztalat oldalvillás (gáz-villany) targoncához
•Önálló munkavégzés
•Személyiségét érintő elvárások:
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Rendszerszemléletű, pontos és precíz munkavégzés
Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás és rugalmasság

Előny:
•Autóipari tapasztalat

Feladatok:
•Első mintázás
•A bemintázott darabok raktározása
•Dokumentációk kezelése és azok figyelemmel kísérése az egész folyamaton keresztül
•Kapcsolattartás a megrendelővel és a beszállítókkal

Juttatások:
•Versenyképes bérezés
•Utiköltség térítése

Munkavégzés helye:
•Győr (Ipari park)

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a registzráció után a ww.pannonwork.hu honalpon.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 508-001, 36 70 3820-911 Rendessy Violettánál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig