Hasznos linkek:

2012. március 6., kedd

Allas.ma: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, BESZÁLLÍTÓI KAPCSOLATTARTÓ (5135)

Allas.ma
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, BESZÁLLÍTÓI KAPCSOLATTARTÓ (5135)
Mar 6th 2012, 01:55

Feladatok:
•Beszállítói reklamációk kezelése
•Auditok végrehajtása a beszállítókkal
•Együttműködés a logisztikai szolgáltatóval
•Az áruátvétel felügyelete
•Beszállítói kiértékelések elkészítése
•Selejtraktárral kapcsolatos tevékenységek koordinálása
•Beszállítói problémák miatt felmerülő költségek monitoringja
•Beszállítói megbeszélések szervezése, lebonyolítása a cég telephelyén

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Nagyfokú önállóság
•Számítástechnikai ismeretek
•„B" kategóriás jogosítvány
•Kommunikációs szintű angol-nyelvtudás

Bérezés:
•Versenyképes

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•reigsztráció után a www.pannonwork.hu honlapon
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig