Hasznos linkek:

2012. március 14., szerda

Allas.ma: LOGISZTIKAI ÉS BESZERZÉSI MUNKATÁRS (5143)

Allas.ma
LOGISZTIKAI ÉS BESZERZÉSI MUNKATÁRS (5143)
Mar 14th 2012, 01:55

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég magyar tulajdonban lévő elektronikai termékeket gyártó partnere részére angolul beszélő munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Logisztikai és beszerzési munkatárs
Komplex logisztikai és beszerzési folyamatok koordinálására keresünk munkatársat, hosszú távú együttműködésre, a termelési folyamathoz szükséges alapanyagok-beszerzési politika megvalósításához.

Feladatok:
-Beszerzési megrendelések készítése
-Készlettervek összeállítása, készletszint optimalizálás, leltározás
-Beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, munkák szervezése- követése
-Új beszállítók, alvállalkozók felkutatása, kapcsolatfelvétel, próbamunka irányítása
-Beszerzés adminisztrációjának ellátása
-Statisztikai kimutatások, elemzések

Elvárások:
-Min. középfokú szakirányú végzettség
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
-Hasonló munkaterületen szerzett min. 2 éves releváns tapasztalat
-Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
-Önálló munkavégzésre való képesség
-Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
-Fizikai teherbírás, terhelhetőség
-Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
-Hosszú távú munkalehetőség
-Egyéni teljesítmény alapú bónusz

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Jelentkezési határidő: 2012. március 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a hr@pannonwork.hu címre. Kérem, tüntesse fel önéletrajzában a fizetési igényét, és a tárgyban az alábbi jeligét: „Beszerző".
Érdeklődni lehet a 061/279-0624-es telefonszámon!