Hasznos linkek:

2012. március 14., szerda

Allas.ma: KARBANTARTÁSI VEZETŐ (5142)

Allas.ma
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (5142)
Mar 14th 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársakat keresünk, - budapesti munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.
Karbantartási vezető
Magyar tulajdonú, elektronikai cég keresi új munkatársát karbantartási vezető pozícióra, a termelés napi működéséhez szükséges karbantartási feladatok ellátására.

Feladatok:
•5 fős karbantartási csapat vezetése
•A termelés, napi karbantartási feladatok szervezése és kiosztása
•A karbantartáshoz szükséges anyagok beszerzésének irányítása
•A gyártásban használt CNC és egyéb gépek karbantartása, szervízelésének megszervezése, ellenőrzése

Elvárások:
•Felsőfokú mérnök végzettség (Gépészmérnöki végzettség előny)
•CNC gépek programozási ismerete
•Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves releváns tapasztalat
•Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
•A karbantartás prevenciós szemlélete

Személyiségbeli elvárások:
•Határozott, irányító személyiség
•Nagyfokú önállóság
•Jó kapcsolatteremtő és szervező készség
•Fizikai teherbírás, terhelhetőség
•Precizitás

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Egyéni teljesítmény alapú bónusz

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Karbantartási vezető"

Jelentkezési határidő: 2012. 04. 12

E-mail: zarand.istvan@pannonwork.hu
Tel: 061/279-0624
Fax: 061/279-0625