Hasznos linkek:

2012. március 14., szerda

Allas.ma: BESZERZŐ (BUYER) (5144)

Allas.ma
BESZERZŐ (BUYER) (5144)
Mar 14th 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. - Munkaerő-Kölcsönző cég - multinacionális megbízója részere keres új munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Beszerző
(Buyer)
Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba, a vállalat soursing tevékenységének koordinálására.

Feladatok:
•A beszállítók tevékenységének koordinálása a vevői igénynek megfelelően
•A beszállítók teljesítményének mérése, elemzése és a megoldás elősegítése gyenge beszállítói teljesítmények esetén
•A nyitott beszállítói megrendelések kezelése, különös tekintettel a vevői feltételek szerinti teljesítésre és az időben történő szállításra
•Rövid határidejű rendelések kapcsán a legoptimálisabb határidők bekérése, megfelelő beszállító kiválasztása, a teljesítési határidők leszorítása, határidőre történő teljesítés elősegítése
•Sürgős megrendelések kapcsán kiszállítások megszervezése
•Kapcsolattartás a vevőellátási csapattal, új szállítási határidők kommunikálása, az új adatok függvényében a határidők módosítása a vállalatirányítási rendszerben
•A reklamációk, minőséggel és egyéb, beszállítóval kapcsolatos ügyek intézése, megoldása
•A cégen belüli kommunikáció és koordináció a mérnökséggel, vevőszolgálattal, stratégiai beszerzéssel, pénzüggyel és a raktárakkal

Elvárások:
•Külkereskedelmi, közgazdasági vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség,
•Minimum 3 év beszerzői, logisztikai vagy külkereskedelmi gyakorlat,
•Folyékony angolnyelv-tudás (szóban és írásban),
•MS Office felhasználói szintű ismerete,
•Kitűnő kommunikációs képesség,
•Erős elemző képesség, kiemelkedő problémamegoldó képesség
•Csapatjátékos viselkedés.

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál!

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, a hr@pannonwork.hu cimre
Kérjük a tárgyban tüntesse fel "Buyer"