Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: VILLAMOSMÉRNÖK

Allas.ma
VILLAMOSMÉRNÖK
Jan 5th 2012, 03:10

Fejér megyei dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó és forgalmazó cég megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

FELADATOK
- Villamos, irányítástechnikai fejlesztési és beruházási munkák előkészítése,
  tervezése, kiviteleztetése
- Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése, szerződéskötési
  tárgyalások műszaki támogatása
- Termelés műszaki támogatása, mérnöki számítások elvégzése, technológiai
  fejlesztések támogatása
- Villamos hálózat működtetése, fejlesztése, karbantartása
- Saját és külsős villamos kivitelező, beruházó, karbantartó állomány irányítása

KÖVETELMÉNYEK
- Műszaki felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- Irányítástechnikai ismeretek
- Villamos műszeres tervezési ismeretek
- Project menedzsment ismeretek és gyakorlat
- Angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT
- DCS irányítástechnikai ismeretek és gyakorlat
- Terepi műszerezési ismeretek és gyakorlat
- Autocad és CAD ismeretek
- Vállalatirányítási rendszerek ismerete /különösen SAP/

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem
- 13. havi fizetés, mozgó bér, kafeteria, biztosítás, utazási költségtérítés,
- Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Villamosmérnök, Székesfehérvár környéke