Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: SENIOR BESZERZŐ

Allas.ma
SENIOR BESZERZŐ
Jan 5th 2012, 03:10

Jelenleg is bővítés alatt álló, fejér megyei multinacionális vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- a vállalat működéséhez szükséges karbantartási  anyagok, szolgáltatások,
  energia, gépek, alkatrészek, segédanyagok  beszerzése,
- beszállítók felkutatása, értékelése, rangsorolása,
- ajánlatkérések specifikálása, ajánlatok begyűjtése, értékelése,
- ártárgyalások lefolytatása, szerződéskötési döntés-előkészítés
- versenytárgyalások szervezése, tendereztetés lefolytatása,
- keretszerződések, egyedi beszerzési szerződések előkészítése,
  megkötése, felülvizsgálata, megújítása, a szerződések teljesítésének
  nyomon követése,
- szolgáltatási, szerviz és bérleti szerződések teljesítésének koordinálása,
  kiválasztott szerződések teljesítési lebonyolítása,
- készletszint figyelése, kritikus készletszintek meghatározása, a
  beavatkozási folyamat szabályozása,
- a vezetői döntések meghozatalához szükséges  információk megszerzése,
  döntéselőkészítő javaslatok kidolgozása,
- reklamációk kezelése, kereskedelmi és pénzügyi rendezése

ELVÁRÁSOK
- felsőfokú végzettség,
- hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- SAP ismerete előnyt jelent.

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- versenyképes jövedelem és mozgóbér,
- széles körű juttatási csomag és 13. havi bér
- munkába járás támogatása.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes
magyar és angol nyelvű, word vagy pdf formátumú önéletrajzát a
cv@impc.hu e-mail címre.

Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését:
Senior beszerző, Fejér megye