Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: SUPPLY CHAIN MUNKATÁRS

Allas.ma
SUPPLY CHAIN MUNKATÁRS
Jan 5th 2012, 03:10

Fejér megyei dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó és forgalmazó cég megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

SUPPLY CHAIN MUNKATÁRS (pályakezdők is)

FELADATOK
- A teljeskörű supply chain folyamat elemzése, fejlesztése, optimalizálása az ERP
  rendszer felhasználásával
- Anyagáramlási szűk keresztmetszetek feloldása, optimalizálása
- Költségelemzés az árbevétel, nyereség javításának érdekében

KÖVETELMÉNYEK
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- HLegaLeLhHasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de jó elemző készséggel
  rendelkező pályakezdők jelentkezéseit is várjuk
- Kiváló elemző készség

ELŐNYT JELENT
- ERP rendszer (elsősorban SAP) SD és PM moduljainak alapos ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
Versenyképes alapfizetés
- Széleskörű cafeteria rendszer
- 13. havi fizetés
- Havi teljesítmény-alapú mozgóbér-rendszer
- Bejárási támogatás vagy céges autóbuszjárat
- Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Supply Chain munkatárs, Székesfehérvár környéke