Hasznos linkek:

2012. január 18., szerda

Allas.ma: Termékfelelős (Budapest)

Allas.ma
Termékfelelős (Budapest)
Jan 18th 2012, 02:51

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. német hátterű autóipari beszállító partnere részére keres budapesti munkavégzésre munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Gyártásprogramozás (rövid- és hosszútávú gyártási tervek elkészítése)
  • A gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Készletszint biztosítása
  • A készletek forgási sebességére vonatkozó célok elérése
  • Készáru kiszállítások ütemezése
  • Aktív részvétel verzióváltáskor, illetve új termék bevezetésekor
  • Göngyöleg biztosítása a készáru kiszállításhoz
  • Leltárak koordinálása
  • Kapcsolattartás a központi logisztikai szervezettel
  • SAP rendszerben történő adatok, megrendelések, gyártási tervek rögzítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Minőségbiztosítási szabványok, statisztikai módszerek ismerete
  • Logisztikai rendszerek és folyamatok ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-364) és a munkakör megjelölésével, magyar és angol nyelven, Kmety Viktória részére az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.