Hasznos linkek:

2012. január 18., szerda

Allas.ma: Manuális tesztelő

Allas.ma
Manuális tesztelő
Jan 18th 2012, 03:40

Amennyiben szívesen lenne új munkatársa egy folyamatosan fejlődő, a hazai pénzintézeti szféra elismert SharePoint és .NET szakértő vállalatának, amelyben európai színvonalon szolgálják ki ügyfeleiket, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk napi sikeréhez hozzájárulnak a pénzügyi- és emberi erőforrás területén dolgozó szakembereik, valamint a cég informatikai csapata is. Fontos számukra, hogy igyekezzenek mindig egy lépéssel a gyorsan változó világ előtt járni. Céljuk, hogy egyre korszerűbb technológiákkal és magas szintű szakértelemmel elégítsék ki ügyfeleik igényeit.
Csatlakozzon a cég magasan képzett kollégái közé!

Feladatok:

  • Tesztforgatókönyvek készítése
  • Tesztelés tesztforgatókönyv alapján
  • Fejlesztői tesztek támogatása
  • Felhasználói tesztek támogatása
  • Hiba követő software használata a tesztelés során
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Agilis, pályakezdők jelentkezését várjuk! (tesztelési tapasztalat nem elsődlegesen elvárt kritérium)

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál:

  • Jó hangulatú vidám csapat
  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség
  • Szakmailag inspiráló légkör

Munkavégzés helye:
Budapest