Hasznos linkek:

2012. január 18., szerda

Allas.ma: IT manager (Budapest)

Allas.ma
IT manager (Budapest)
Jan 18th 2012, 02:51

Multinacionális Partnercégünk budapesti telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • A magyar és később a szerb telephelyek informatikai vezetése
  • Az IT rendszer új alapokra helyezése, új rendszer felállítása
  • Új irányelvek megfogalmazása az IT-ra vonatkozólag
  • Folyamatos kapcsolattartás a regionális IT vezetővel
  • Fejlesztési igények felmérése, költségvetés készítése
  • A folyamatos fejlesztések figyelemmel kísérése, koordinálása
  • IT részleg koordinálása és menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 100-200 fős vállalatnál szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és delegációs képesség
  • Proaktív, kreatív gondolkodásmód
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú mobilitás
  • Előny a Microsoft NaVision 7, és Microsoft Office Outlook magas szintű ismerete

Amit Partnercégünk kínál:

  • Fiatal, dinamikus, profi csapat
  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Autó, laptop, telefon

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-61-53) és a munkakör megjelölésével, Zombor Melinda részére, az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.