Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (5071)

Allas.ma
MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (5071)
Jan 5th 2012, 01:55

Feladatok:
•vevői portálok kezelése konszernszinten
•kapcsolattartás német és angol nyelven
•reklamációk feldolgozása a rendszerben
•együttműködés a társrészlegekkel
•vevői auditok előkészítése

Elvárások:
•középfokú végzettség
•német és angol nyelvtudás szóban és írásban
•számítástechnikai ismeretek
•„B" kategóriás jogosítvány
•kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
•autóipar területén szerzett tapasztalat és felsőfokú végzettség előnyt jelent

Bérezés:
•Versenyképes

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldlaon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Engels u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig