Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: MINŐSÉGÜGYI KOORDINÁTOR (5070)

Allas.ma
MINŐSÉGÜGYI KOORDINÁTOR (5070)
Jan 5th 2012, 01:55

Feladatok:
•Belső válogatási akciók megszervezése
•Együttműködés a vevői és belső reklamációk feldolgozásánál
•Belső selejthez kapcsolódó intézkedések bevezetése
•Oktatások végrehajtása
•Részvétel a vevői auditokon / folyamatátvételeken, Workshopokon
•Válogatási akciók végrehajtása vevőinknél

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség
•Nagyfokú önállóság
•Számítástechnikai ismeretek
•„B" kategóriás jogosítvány
•Kommunikációs szintű német-nyelvtudás

Előny:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Bérezés:
•Versenyképes fizetés

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldlaon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Érdeklődni lehet a 0670/3800490-ös telefonszámon