Hasznos linkek:

2012. január 18., szerda

Allas.ma: SharePoint/.NET Fejlesztő

Allas.ma
SharePoint/.NET Fejlesztő
Jan 18th 2012, 03:40

Amennyiben szívesen lenne új munkatársa egy folyamatosan fejlődő, a hazai pénzintézeti szféra elismert SharePoint és .NET szakértő vállalatának, amelyben európai színvonalon szolgálják ki ügyfeleiket, akkor jelentkezzen

SharePoint/.NET fejlesztő

munkakörbe! Megbízónk A Microsoft Magyarország partnereként és támogatásával biztosítja, hogy ügyfelei igényeit mindig a legkorszerűbb technológiákkal és magas szintű szakértelemmel elégítse ki.
Csatlakozzon a cég magasan képzett kollégái közé!

Feladatok:

  • Részvétel MS vállalati termékek (SharePoint) bevezetésében, fejlesztésében
  • Egyedi alkalmazásfejlesztés projektekben .NET fejlesztés
  • Részvétel a projekt előkészítésében
  • Részvétel az igények felmérésében.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Legalább 1 év SharePoint fejlesztési tapasztalat
  • NET, ASP.NET, C# fejlesztési tapasztalat
  • XML technológiák átfogó ismerete,
  • Termékismeret: SharePoint termékek (WSS, MOSS),Visual Studio Team System, Team Foundation Server,
  • Önálló munkavégzés, döntésképesség, terhelhetőség,
  • Előnyök: releváns Microsoft MCP vagy MCPD minősítés (web fejlesztő, elosztott alkalmazások fejlesztése, SQL Server) Adatmodellező, UML eszközök ismerete, MSF ismerete, Infrastruktúra ismeretek

Amit megbízónk kínál:

  • Folyamatos technológiai fejlődés
  • Dinamikus, családias csapat
  • Innovatív szemlélet

Munkavégzés helye:
Budapest