Hasznos linkek:

2011. október 29., szombat

Allas.ma: TERMELÉSI LOGISZTIKUS (4982)

Allas.ma
TERMELÉSI LOGISZTIKUS (4982)
Oct 29th 2011, 00:55

Feladatok:
•kapcsolattartás a vállalat külső és belső vevőivel, termelő üzemekkel
•a termelő üzemek termelési terveinek elkészítése, nyomon követése
•kiszállítások szervezése, felügyelete
•vállalatcsoporton belüli és kívüli beszerzések indítása, nyomon követése
•együttműködés a részlegen belül a termelés és a vevői igények maximális kiszolgálása érdekében

Elvárások:
•hasonló területen szerzett releváns gyakorlati, szakmai tapasztalat
•tárgyalási szintű angolnyelv – ismeret
•felsőfokú végzettség
•felhasználói szintű számítógépes ismeret
•fejlett kommunikációs és interperszonális készség

Bérezés:
•Versenyképes kompenzációs csomag

Munkavégzés helye:
•Fertőd

Pályázatokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Engels u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig