Hasznos linkek:

2011. október 29., szombat

Allas.ma: HR MUNKATÁRS (4983)

Allas.ma
HR MUNKATÁRS (4983)
Oct 29th 2011, 00:55

Feladatok:
•Munkaügyi adminisztráció ellátása
•Munkatársak adatainak naprakész vezetése és nyilvántartása
•Statisztikák készítése
•Munkaidő nyilvántartás vezetése
•Személyügyi és munkaügyi adatok nyilvántartása, kezelése

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Számítógépes ismeret
•Önálló munkavégzés
•Jó kommunikációs és együttműködő készség

Előny:
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•bér és TB ügyintézői végzettség
•Német nyelv ismerete

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Pályázatokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Engels u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/380-0490-es telefonszámon