Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: Printing/Colour Specialist (Debrecen)

Allas.ma
Printing/Colour Specialist (Debrecen)
Sep 15th 2011, 01:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Nyomdaipari multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A termeléssel kapcsolatos folyamatoknál biztosítja, hogy azok a jóváhagyott kontroll terv és minőségbiztosítási dokumentumok szerint zajlanak.
  • Biztosítja a munkavégzés következetességét, hogy azok elérjék vagy meghaladják a felettes elvárásait, valamint az elfogadott szabályzatoknak és procedúráknak való megfelelésüket.
  • Támogatja a jóváhagyott tréning és fejlesztési terveket
  • Általános munkájával hozzájárul üzleti céljaink és az ügyfél követelményeinek sikeres teljesítéséhez
  • Üzleti rendszereket használ, a munka állapotát rögzíti az RRD munkaállapot-ellenőrző rendszerében
  • A termelési vezetőt támogatja a folyamatos fejlesztések, a termelés hatékonysága, valamint az egészségügyi és biztonsági kérdések terén.
  • Teljesíti a vállalat EHS programjában meghatározott, munkaköréhez kapcsolódó feladatokat. Betartja és betartatja a területét érintő EHS programokat és előírásokat.
  • Betartja és betartatja az ISO 9001 minőségbiztosítási szabvány szerint a munkaköréhez kapcsolódó feladatokat.
  • Bármilyen más funkciót is ellát a gyakorlati tréningen tanultak és a felettese utasításai szerint.

Elvárások:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Legalább 5 éves gyakorlat nyomdai termelési környezetben hasonló munkakörben
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek és a programok magas szintű használata
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Képes alkalmazkodni a változó prioritásokhoz és tud felügyelet nélkül dolgozni.
  • Műszaki instrukciók, diagramok értelmezése, több változóval képes dolgozni, átlátja a folyamatokat
  • Csapatmunka megszervezésének képessége
  • Képes azonosítani a problémákat, tényeket megállapítani, összegyűjteni és elmenteni az adatokat érvényes következtetések levonása céljából,nyitott a technikák és struktúrák változtatásaira és azok elfogadására
  • Képes a tényeket a véleményektől elkülöníteni és dönteni a lehetőségek összehasonlítása alapján, szem előtt tarva a hosszútávú üzleti célokat, az ügyfél elégedettségét, a hulladék minimalizálását és a profit termelését.
  • Nyomdai környezetben szerzett folyamatfejlesztési, technikusi tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

További információk: 06 52 / 532 - 020

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a referenciaszám (DEB-14-13) megjelölésével hujobdebrecen@trenkwalder.com e-mail címre.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.