Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: HR GENERALISTA (4808)

Allas.ma
HR GENERALISTA (4808)
Sep 15th 2011, 00:55

Feladatok:
•A kiválasztott pályázó elsődleges feladata lesz a vállalati kultúrához igazodva megtalálni a megfelelő embert a megfelelő helyre (direkt, indirekt munkavállalók toborzása, interjúztatása, beérkező önéletrajzok előszűrése);
•A vállalaton belül érkező munkaerőigények felvétele az érintett területek vezetőitől;
•Toborzási, kiválasztási statisztikák készítése a HR vezetővel közösen, külső - belső kommunikáció menedzselése (vállalaton belüli információk megosztása, hirdetések összeállítása, feladása);
•Új belépők felvételének koordinálása (munkaszerződés(ek) kötése, üzemorvosi vizsgálatok megszervezése, stb.);
•Folyamatos projektmunkában való aktív részvétel (karriermenedzsment, fejlesztési igények meghatározása, költségcsökkentési javaslatok megfogalmazása, stb.).

Elvárások:
•Felsőfokú HR szakirányú végzettség
•Kommunikációs német nyelvtudás
•Precíz, pontos munkavégzés

Bérezés:
•Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Pályázatokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/380-0490-es telefonszámon