Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: KARBANTARTÓ MÉRNÖK (ELEKTROTECHNIKAI) (4912)

Allas.ma
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (ELEKTROTECHNIKAI) (4912)
Sep 15th 2011, 00:55

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cég, alumínium alkatrészeket gyárt szériában, amelyek különféle típusú gépkocsik turbómotorjaiba kerülnek beszerelésre. A folyamatosan növekedő termelési volumen miatt új kollégát keresünk számukra
Karbantartó mérnök (elektrotechnikai)
pozícióba.

Feladatok
•Megelőző karbantartások elvégzése a karbantartási terv alapján
•A termelés munkájának támogatása
•Tartalék-alkatrészek adatbázisának karbantartása, leltározása és beszerzési igények megadása

Elvárások
•Felsőfokú műszaki végzettség (elektronikai szakirány)
•Legalább 1 éves gyakorlat karbantartási területen

Juttatások
•Karrier lehetősége egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnál
•Versenyképes bér
•Külföldi tréningek

Munkavégzés helye:
•Felsőzsolcai Ipari Park

• Az angol és magyar önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk.