Hasznos linkek:

2011. szeptember 28., szerda

Allas.ma: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (4927)

Allas.ma
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (4927)
Sep 28th 2011, 00:55

Feladatok:
•projektek teljes körű menedzselése
•a projektfolyamat tervezése, ellenőrzése, különös tekintettel a vevői követelményekre és belső célkitűzésekre
•stratégiai kapcsolattartás a vevőkkel
•a termék minőségével kapcsolatos napi feladatok kezelése
•PPAP készítésében való közreműködés
•külső és belső reklamációk kezelése

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
•projektvezetésben, vevői reklamációkezelésben szerzett gyakorlat
•APQP ismeretek
•tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
•jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•nagyfokú önállóság

Előny:
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálnak:
•nemzetközi környezet
•közlekedés,- és/vagy albérlet támogatás megegyezés szerint
•továbbképzési lehetőség

Megbízónk profilja:
•megbízónk német tulajdonban lévő autóipari beszállító

Munkavégzés helye:
•Jánossomorja

Önéletrajzokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/3800490-es telefonszámon