Hasznos linkek:

2011. szeptember 28., szerda

Allas.ma: Analitikus

Allas.ma
Analitikus
Sep 28th 2011, 03:40

Egy nemzetközi tulajdonú, a gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Analitikus

Feladatok:

  • analitikai mérések (főleg HPLC), vizsgálatok;
  • GMP és ICH előírásoknak megfelelő dokumentálás;
  • aktív részvétel a törzskönyvi dosszié összeállításában;
  • analitikai módszer fejlesztése, validálás.

Elvárások:
  • vegyész/vegyészmérnök/gyógyszerész,/biológus végzettség.
  • kimagasló problémamegoldó képesség;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • kreativitás és csapatmunkára való képesség;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • legalább egy éves analitikai gyakorlat, különösen HPLC mérések területén;
  • precíz munkavégzés;
  • jó kommunikációs és rendszerező képesség.

 Pozitív tulajdonságok:
  • kromatográfiás szakmérnöki végzettség;
  • GMP, GLP ismeretek;
  • Gödöllő közeli lakóhely.

Amit kínálunk:
  • Multinacionális háttér;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el részletes
szakmai angol és magyar nyelven önéletrajzát, a pozíció megjelölésével
az alábbi email címre:

Cv1@mclconsulting.hu