Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: HIRDETÉSSZERVEZŐ

Allas.ma
HIRDETÉSSZERVEZŐ
Sep 15th 2011, 00:41

Online HR témájú magazin. A pozíció másodállásban is vállalható.

A leendő kolléga feladatai lesznek:

- Potenciális hirdető partnerek felkutatása a Szolgáltató és HR szektorokban.
- Ajánlatkészítés, árazás.
- Hirdetésszerkesztés (PR cikk, hírlevél, banner kihelyezések).
- Kapcsolattartás az oldal fejlesztőivel.
- Riportálás a főszerkesztőnek.

Szakirányú végzettség.

- 2 év tapasztalat online hirdetésszervezői és/vagy online értékesítés és/vagy online marketing területen.
- Kiterjedt kapcsolatrendszer a HR szektorban előnyt jelent. MS Office.

Középfokú angol nyelvtudás.

Kreatív, innovatív, talpraesett, sales orientált és megbízható jelöltek jelentkezését várjuk.