Hasznos linkek:

2013. január 12., szombat

Allas.ma: SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS (5570)

Allas.ma
SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS (5570)
Jan 12th 2013, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Számlázási munkatárs

Veresegyházi telephelyű, multinacionális partnerünk részére keresünk ambiciózus, angolul folyékonyan beszélő pályázókat.

Feladatok:
•Számlázási korrekciókra vonatkozó kérelmek vizsgálata és feldolgozása
•Proforma számlák (díjbekérők) feldolgozása
•Vevői számlák egyeztetése
•Adózással kapcsolatos auditok támogatása
•Új vevői beállítások kezelése, karbantartása (számlázási, szállítási címek; alapértelmezett fizetési határidő; adózási státusz)

Elvárások:
•Főiskolai végzettség (Közgazdaság)
•1-3 év tapasztalat Pénzügyi területen
•MS Office alapos ismerete
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban - írásban egyaránt)
•Jó kommunikációs készség
•Multi-tasking, önálló munkavégzés, ügyfélközpontú hozzáállás
•Monotonitástűrés

Előny:
•Tapasztalat multinacionális környezetben
•Egyéb idegennyelv-tudás (spanyol/francia/német/olasz/arab/kínai/japán)

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Budapest több pontjáról induló ingyenes céges buszjáratok; bejárás támogatása
•Modern, stabil munkakörnyezet
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy vezető multinacionális vállalatnál

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a jelentkezes@pannonwork.hu e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Számlázási munkatárs".