Hasznos linkek:

2013. január 12., szombat

Allas.ma: ELEKTROMOS SZERELŐ (5571)

Allas.ma
ELEKTROMOS SZERELŐ (5571)
Jan 12th 2013, 01:55

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég IV. kerületi multinacionális partnere számára keresünk 1 műszakos munkarendben kollégákat, az alábbi munkakörbe:
Elektromos szerelő

Feladatok:
-Kapcsolási rajzok alapján történő munkavégzés
-Gyártósori vezérlőszekrények telepítése, karbantartása
-Szekrénykábelezés
-Hibakeresés

Elvárások:
-Középfokú szakirányú elektronikai vagy elektromos végzettség
-Hasonló munkakörben végzett 1-3 éves tapasztalat
-Erősáramú jártasság

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a jelentkezes@pannonwork.hu e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel „Elektromos szerelő".

Érdeklődni a 061/279-0624-es telefonszámon lehet.