Hasznos linkek:

2012. november 17., szombat

Allas.ma: Technikai termékfelelős

Allas.ma
Technikai termékfelelős
Nov 17th 2012, 03:40

Érdekli Önt a 3D világa? Rendelkezik projektvezetői tapasztalattal? Szereti a kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatokat? Akkor jelentkezzen

munkakörbe. Megbízónk egy dinamikusan fejlődő magyar cég, mely megalkotott egy komplett 3D-s interaktív munkakörnyezetet, számos magyar és nemzetközi innovációs díj birtokosa.

  • Termék víziójának újragondolása
  • Termék specifikáció elkészítése fejlesztő kollégák bevonásával
  • Termékfejlesztés végig vitele az üzleti termékfelelőssel a kezdeti szakasztól a piacra léptetésig, utógondozásig
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel (értékesítés, marketing, IT)
  • Közreműködés a felhasználói kézikönyv elkészítésében, termékbemutatókban
  • A termék fejlesztésével kapcsolatos napi, heti megbeszélések levezénylése
  • Részvétel a tesztelésben
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 1-2 év informatikai fejlesztési vagy projekt területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Együttműködő, kihívásokat kereső személyiség,
  • Innovatív látásmód, rendszerszemlélet
  • Új technológiák megismerése (Virtuális Valóság, Scrum)
  • Kreatív feladatok
  • Alkotást támogató munkalégkör
  • Együttműködő vezetés és csapat
  • Motiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest