Hasznos linkek:

2012. november 17., szombat

Allas.ma: RECEPCIÓS (5501)

Allas.ma
RECEPCIÓS (5501)
Nov 17th 2012, 01:55

Feladatok:
•telefonközpont és a posta kezelése
•ügyfelek és vendégek fogadása
•vendégek utaztatásának koordinálása (repülőjegyek foglalása)
•buszjáratok, buszos közlekedés koordinálása, nyomon követése
•teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bekészítés
•gépjárműpark - céges autók- kezelése
•egyéb adminisztratív feladatok ellátása
•kapcsolattartás az anyavállalattal

Elvárások:
•felsőfokú végzettség
•tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
•recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
•felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•pontos, precíz munkavégzés
•kiváló kommunikációs és szervező készség
•jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség, rugalmasság

Bérezés:
•versenyképes

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
•regisztráció után a www.pannonwork.hu honlapon keresztül
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig