Hasznos linkek:

2012. július 14., szombat

Allas.ma: Minőségügyi csoportvezető (vevői kapcsolattartás) (5291)

Allas.ma
Minőségügyi csoportvezető (vevői kapcsolattartás) (5291)
Jul 14th 2012, 00:55

Minőségügyi csoportvezető
(vevői kapcsolattartás)

Feladatok:

•    vevői kapcsolattartói csoport munkájának koordinálása
•    kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk feldolgozása
•    részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél
•    részvétel új termékek bevezetésében
•    részvétel a vevői auditokon, előkészítés
•    válogatási-, utómunkálási akciók szervezése házon belül és kívül
•    belső auditok végrehajtása

Elvárások:
•    felsőfokú végzettség
•    a minőségbiztosítás területén szerzett minimum 5 éves tapasztalat
•    legalább 3 éves csoportvezetői tapasztalat
•    német nyelvtudás szóban és írásban
•    számítástechnikai ismeretek
•    „B" kategóriás jogosítvány
•    angol nyelvtudás előnyt jelent

Bérezés:
•    Versenyképes

Munkavégzés helye:
•    Tét

Önéletrajzokat:
•    regisztráció után a honlapunkon keresztül,
•    vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Engels u. 14. postai címre várunk
•    Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig