Hasznos linkek:

2012. július 14., szombat

Allas.ma: Engpasskoordinátor (5293)

Allas.ma
Engpasskoordinátor (5293)
Jul 14th 2012, 00:55

Feladatok:
•    a termelési tervek teljesülésének felügyelete
•    késedelmes szállítások, különfuvarok koordinálása
•    problémás szituációk koordinálása, ezzel kapcsolatos kommunikáció a termeléssel, a termeléstervezéssel, a logisztikai szolgáltatóval, a különellenőrzéssel és a kiszállítással

Elvárások:
•    középfokú végzettség
•    tárgyalási szintű német nyelvtudás
•    jó kommunikációs, konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
•    rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
•    nagyfokú önállóság
•    állandó délutános munkavégzés vállalása (14-22 óráig)

Bérezés:
•    Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•    Tét

Pályázatokat
•    regisztráció után a honlapunkon keresztül,
•    vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk.
•    Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig