Hasznos linkek:

2012. június 9., szombat

Allas.ma: Technológiai anyagmérnök

Allas.ma
Technológiai anyagmérnök
Jun 9th 2012, 02:40

Amennyiben szeretne egy nemzetközi tulajdonú, piacvezető autóipari beszállító vállalat munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk a világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő multinacionális nagyvállalata, amely rendkívül fejlett technológiát fejleszt az ügyfél-elégedettség javítására a kiváló minőségű termékei által. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása az alapanyagraktártól egészen az összeszerelésig
  • Fejlesztési projektek vezetése és azok végrehajtása
  • Tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése
  • Termék specifikációk kezelése, módosítása
  • Új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetése
  • Kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal
  • Jelentések készítése, gyártási adatok elemzése, adminisztrálása
  • Felsőfokú vegyészmérnök vagy anyagmérnök végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • Precizitás
  • Folyamatszemlélet
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Termelő vállalatnál szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Juttatási csomag (cafeteria, bónusz, lakhatási támogatás, munkába járási támogatás)

Munkavégzés helye: Fejér megye