Hasznos linkek:

2012. június 9., szombat

Allas.ma: Fejlesztéstámogató mérnök

Allas.ma
Fejlesztéstámogató mérnök
Jun 9th 2012, 02:40

Amennyiben szeretne egy nemzetközi tulajdonú, piacvezető autóipari beszállító vállalat munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk a világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő multinacionális nagyvállalata, amely rendkívül fejlett technológiát fejleszt az ügyfél-elégedettség javítására a kiváló minőségű termékei által. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, a Németországban található európai központtal és a koreai R&D központtal
  • Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez
  • Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése
  • Meglévő termékek optimalizálása
  • A termékek fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően
  • Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása
    • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • MS Office programok magasszintű ismerete
    • Jó szervező készség
    • Kitűnő problémamegoldó készség
    • Jó kommunikációs készség
    • Csapatmunkára való hajlandóság

    Előnyt jelent:

    • Gépészmérnöki végzettség géptervező vagy polimertechnológia szakirányon
    • Termelő vállalatnál szerzett 1-2 éves tapasztalat
    • Versenyképes jövedelem
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Multinacionális munkakörnyezet
    • Kiváló karrierlehetőség
    • Juttatási csomag (cafeteria, bónusz, lakhatási támogatás, munkába járási támogatás)

    Munkavégzés helye: Fejér megye