Hasznos linkek:

2012. június 20., szerda

Allas.ma: SMT folyamatmérnök

Allas.ma
SMT folyamatmérnök
Jun 20th 2012, 01:53

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. német hátterű autóipari beszállító partnere részére keres budapesti munkavégzésre munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
  • gyártási technológiák, technikák, folyamatok ismeretének megszerzése, alkalmazása, állandó bővítése diszpenzálás, kikeményítés, forrasztás, automata vizuális ellenőrzés területen
  • gyártógép-állásidő analizálása
  • folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
  • a gépek meghibásodása esetén a hibaelhárítás megszervezése, a javíttatás lebonyolítása
  • hibaanalízis és hibaokok meghatározása
  • verzióváltások irányítása
  • gyártó berendezések minőségi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása a gyártó előírásai, belső utasítások és vonatkozó szabványelőírások alapján
  • technológiai előírások betanítása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • legalább 3-5 év, SMT gyártás területén szerzett tapasztalat (SMT folyamatok ismerete az SMT programozás terén szerzett tapasztalat mellett)
  • minimum középfokú angolnyelv-tudás
  • szorgalmas, kitartó jelentkezőket várunk
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP, Lean, Six Sigma ismerete előnyt jelent.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-72-4) és a munkakör megjelölésével, Székely Csilla részére, az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.