Hasznos linkek:

2012. június 20., szerda

Allas.ma: Garanciális tanácsadó (BUD-68-1)

Allas.ma
Garanciális tanácsadó (BUD-68-1)
Jun 20th 2012, 01:53

Ügyfélszolgálatra keresünk német érdekeltségű, multinacionális ügyfelünk részére Garanciális Tanácsadót kiváló német és középszintű angol nyelvtudással.

Elvárások:

Műszaki végzettség (autószerelő, gépészmérnök)

Kiváló német nyelvtudás - felsőfokú vagy anyanyelvi szintű

Erős, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Műszaki orientáltság

Kiváló kommunikációs képesség

Kiváló problémamegoldó képesség

Stressz tűrés

Pozitív hozzáállás a helyhez kötött munkához

Monotonitás tűrés

Tanulási képesség

Csapatszellem

Feladatok:

Telefonon és e-mailen való kapcsolattartás az autókereskedőkkel

Műszaki kérdések megválaszolása

Műszaki problémák elemzése, rögzítése

Műszaki tanácsadás

Tájékoztatás garanciális kérdésekben

Magasabb összegű garanciális kérdések elbírálása

Előny:

Autóipari tapasztalat előny (beszállítói, szervíz, értékesítői)

Német nyelvű gépészeti szakszókincs előny

Amit a pozíció kínál:

Kulturált munkakörnyezet

Szakmai fejlődési lehetőség

Versenyképes jövedelem

Cafeteria

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát - a pozíció és a hivatkozási szám "Garanciális tanácsadó (BUD-68-1)" tárgy mezőben való feltüntetésével - az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni: HuJobBudapest2@trenkwalder.com.

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.