Hasznos linkek:

2012. március 6., kedd

Allas.ma: RAKTÁROS (5138)

Allas.ma
RAKTÁROS (5138)
Mar 6th 2012, 01:55

Elvárások:
•Középfokú végzettség érettségivel
•Raktári tapasztalat
•Műszaki beállítottság
•„B"kategóriás jogosítvány
•Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:
•Komissiózás
•Áruk kiszállításra való összekészítése

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Próbaidő után Shodexo utalvány
•Helyi utazási költség térítése

Munkaidő, munkarend:
•Egy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 8,30-17 óráig.

Munkavégzés helye:
Győr

Megbízónk:
Egy győri székhelyű 2004 óta dinamikusan fejlődő kisvállalkozás.

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció elnevezésével és a bérigény megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu oldalon keresztül várjuk. Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 528 580, 36 70 9464444 Molnárné Erneszt Ildikónál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig