Hasznos linkek:

2012. március 6., kedd

Allas.ma: KERESKEDELMI KÉPVISELŐ (MUNKAVÉDELMI TERMÉKEK, MUNKARUHÁZAT) (5133) Vas megye / Fejér megye / Győr-Moson-Sopron megye

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ (MUNKAVÉDELMI TERMÉKEK, MUNKARUHÁZAT) (5133) Vas megye / Fejér megye / Győr-Moson-Sopron megye
Mar 6th 2012, 01:55

Megbízónk munkavédelmi eszközök és munkaruházati cikkek kereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég, az észak-dunántúli régió meghatározó piaci szereplője. A folyamatos piacbővítési tevékenységük eredményeként a cég direkt értékesítői csapatába keresünk olyan munkatársakat
KERESKEDELMI KÉPVISELŐ
munkakörbe, akik területükön alkalmazotti jogviszonyban képviselik Megbízónk érdekeit.
Hosszú távú munkalehetőséget ajánlunk olyan kollégáknak, akik rátermettek, kellő ambícióval rendelkeznek, készen állnak arra, hogy a gyors tempót diktáló környezetben nagy nyomás alatt dolgozzanak, és már az első naptól kezdve aktív részeseivé válnak a szakterületükön folyó munkának.

Elvárások:
• legalább 2 éves, direkt értékesítésben szerzett tapasztalat;
• kimagasló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség;
• cél- és eredményorientáltság;
• önálló, pontos munkavégzés, megbízhatóság, kreativitás;
• legalább középfokú végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
• B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat;

Feladatok:
• együttműködés fejlesztése a meglévő ügyfelekkel;
• új üzleti lehetőségek felkutatása;
• a cég által forgalmazott termékek ajánlása személyes találkozók során;
• ajánlatok elkészítése;
• értékesítési tevékenység adminisztrációja;
• jelentések a menedzsment felé;

Munkavégzés helye:
Vas megye: Szombathely körzete
Fejér megye: Székesfehérvár körzete
Győr-Moson-Sopron megye: Sopron körzete

Juttatások:
• vonzó, teljesítményarányos bérezés;
• előmeneteli lehetőség;
• szolgálati gépkocsi és telefon;

• Magyar nyelvű önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu oldalon keresztül várjuk.