Hasznos linkek:

2012. március 2., péntek

Allas.ma: DISZPONENS (5130)

Allas.ma
DISZPONENS (5130)
Mar 2nd 2012, 01:55

Feladatok:
•cégünk érdekeit és a gazdaságosságot szem előtt tartva a vevői rendelések, igények magas szintű kielégítése, az ellátási lánc felügyelete beszállítótól a vevőig, ezen belül például
•vevői megrendelések feldolgozása és egyeztetése a termelési koordinátorokkal, számlázás, kapcsolódó törzsadatok karbantartása
•visszaigazolások készítése, szállítások egyeztetése, okmányok készítése
•a vevői megrendelések teljesítésének, raktárkészlet alakulásának folyamatos követése, szükséges intézkedések megtétele, a határidők betartása a gyártási akadályok elhárítása érdekében

Elvárások:
• min. középfokú vagy felsőfokú végzettség
•1-2 éves tapasztalat előnyt jelent
•angol nyelv ismerete minimum középfokon szóban és írásban
•jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•nagyfokú önállóság

Bérezés:
•Versenyképes

Megbízónk profilja:
•megbízónk német tulajdonban lévő autóipari beszállító cég

Munkavégzés helye:
•Jánossomorja

Önéletrajzokat
•reisztráció után a ww.pannonwork.hu oldalon várjuk
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 -ig