Hasznos linkek:

2012. március 2., péntek

Allas.ma: CI COORDINATOR

Allas.ma
CI COORDINATOR
Mar 2nd 2012, 02:50

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou společnost, dodavatele do automobilového průmyslu, vhodného kandidáta/ku na pozici CI Coordinator

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Minimálně 2 roky praxe v obdobné pozici ve výrobním prostředí podmínkou
- Zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu výhodou
- Znalosti a zkušenosti z oblasti zlepšovacích procesů
- Znalost Six Sigma (Green Belt), Lean management, TPM, MOST
- Zkušenosti s balancováním linek, zavádění SMED, vedení Six Sigma projektů, Kaizen týmů, 5S auditů.
- Zkušenosti s tvorbou FMEA
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- Dobrá uživatelská znalost práce na PC
- Vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, koncepční myšlení, flexibilitu
- Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- Neustálé zlepšování výrobních procesů
- Vyhledávání úzkých míst ve výrobních procesech a jejich odstraňování
- Analýza a zlepšování výrobních toků
- Odhad/kalkulace výrobních časů, potřeby personálu a s tím souvisejících nákladů
- Spolupodílení se na výběru nejvhodnějších výrobních metod a technologií
- Doporučování metod/postupů k odstranění plýtvání, k zefektivnění využití pracovních sil a optimalizaci materiálového toku

Nabízíme:

- zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci, která Vám dá příležitost využít všech svých možností a znalostí
- možnost osobního a profesního rozvoje
- zaměstnanecké výhody a dobré mzdové ohodnocení (měsíční odměny, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenky, Flexipassy)

Nástup:

- po dohodě či ihned

Místo práce:

- Vyškov

Místo práce: Vyškov

Referenční číslo : TRK 3746

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů", a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Petříček Jan
Trenkwalder a.s
Úvoz 84, 60200, Brno
Mobil: 420 725 475 371
Telefon: 0420542216748
E-mail: j.petricek@trenkwalder.com

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.