Hasznos linkek:

2012. február 1., szerda

Allas.ma: Vezérigazgatói Asszisztens

Allas.ma
Vezérigazgatói Asszisztens
Feb 1st 2012, 03:40

Amennyiben szeretne a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplőjének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe. Megbízónk egy egészségügyi szoftverrendszer fejlesztésével foglalkozó nemzetközi cég, aki a vezérigazgató támogatására rátermett munkatársat keres

  • Vezérigazgató munkájának hatékony, teljes körű támogatása
  • Levelezések, szervezési feladatok lebonyolítása
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás hazai és nemzetközi szinten
  • Tárgyalások megszervezése, nyomon követése
  • Különböző szakmai anyagok, összefoglalók előkészítése
  • Hivatalos dokumentumok összeállítása, rendszerezése, továbbítása, nyomon követése
  • A cég külső-belső működésével kapcsolatos elemzések készítése
  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Minimum 2 év személyi asszisztensi tapasztalat
  • Angol és német tárgyalási szintű nyelvtudás (mindkét nyelvismeret elvárás)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Határozott, dinamikus, kitartó személyiség.
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Patinás munkakörnyezet
  • Önállóság

Munkavégzés helye: Budapest (Buda)