Hasznos linkek:

2012. február 1., szerda

Allas.ma: IT Sales Manager

Allas.ma
IT Sales Manager
Feb 1st 2012, 03:40

Amennyiben szeretne a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplőjének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe. Megbízónk egy egészségügyi szoftverrendszer fejlesztésével foglalkozó vegyes tulajdonú cég, aki nemzetközi értékesítésre új munkatársat keres

  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás üzleti partnerekkel, intézményvezetőkkel hazai és nemzetközi területen
  • Kereskedelmi igazgatóság tevékenységével kapcsolatos célkitűző, tervezés, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
  • Közreműködés a marketing és reklámfeladatok irányelveinek kidolgozásában és végrehajtandó feladatok meghatározásában
  • Ügyfélprojekt-irányítási és projektmenedzsment folyamatok hatékonyságának fejlesztése, megfelelő működtetés ellenőrzése, ezekkel kapcsolatos folyamatgazdai feladatok ellátása
  • Ügyfélprojektek működtetésének folyamatos felügyelete szakmai és pénzügyi szempontból egyaránt
  • Ügyfélprojektek magas szintű koordinálása sikeres megvalósulás érdekében: beszámoltatás irányítása, működés során felmerülő problémák kezelése, szükséges döntések meghozása
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Informatikai értékesítésben szerzett tapasztalat (public)
  • Kiváló magyar és angol nyelvű kommunikáció
  • Magas szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint, MS Project)
  • Üzleti-és eredményorientált szemlélet
  • Stratégiai gondolkodás
  • 5-10 év kereskedelmi gyakorlat
  • Nemzetközi ügyfélkapcsolatok kezelésében szerzett tapasztalat
  • Önérvényesítő alkat magas stressz tűrő képességgel
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • kihívásokkal teli munkakör hazai és nemzetközi viszonylatban
  • színvonalas munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest