Hasznos linkek:

2012. február 11., szombat

Allas.ma: Ügyfélkapcsolati referens (Sopron)

Allas.ma
Ügyfélkapcsolati referens (Sopron)
Feb 11th 2012, 02:50

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft energiaipari szolgáltató partnere számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

ˇ Hostess" feladatok ellátása, ügyfelek fogadása, iratok fénymásolása iratkezelő rendszerbe

ˇ Írásos, személyes, telefonos ügyféligények kezelése (hálózati, számlázási, reklamációs, panaszos, díjfizetéssel kapcsolatos, szerződésekkel, szerződéskötéssel kapcsolatos igények)

ˇ Aktív részvétel a szervezet munkájában, egyes szakmai feladatok teljes körű, önálló vitele, a fiók-iroda nyitás-zárás, önálló ügyfélfogadás

ˇ Az ügyfelek számára a meghatározott szolgáltatások nyújtása, a megállapodott szolgáltatási színvonalon

ˇ Az ügyfelek visszajelzéseinek gyűjtése, azok alapján javaslattétel a rendszerek, ill. folyamatok javítására

ˇ Hátralékkal rendelkező ügyfelek telefonon és személyesen történő felkeresése, hátralékkal kapcsolatos ügykezelés.

ˇ Aktív részvétel az Ügyfélkapcsolati Központhoz, Kintlévőség Kezelő Szervezet vagy az Ügyfélszolgálati irodákhoz tartozó ügyfélszolgálati folyamatok működtetésében (adatpontosítást, hátralékkezelés)

ˇ Ügyfélhívó rendeltetésszerű és korrekt kezelése

ˇ Információadás az irodát felkereső ügyfelek, partnerek részére, szükség esetén annak írásos továbbítása, a megkeresése átirányítása az Ügyfélkapcsolati Központ felé,

ˇ Személyesen érkező panaszok, megkeresések ügyintézése és dokumentálása,

ˇ A SZMSZ-ben rögzített ügyrendi, ügyviteli folyamatokból, tevékenységekből, utasításokból adódó feladatok helyi alkalmazásának betartása,

ˇ Villamos energia-értékesítés növelése, piac megtartása,

ˇ A fogyasztói elégedettség és a társaság image-nek építése a kisfogyasztói körben.

Elvárások:

ˇ Középfokú végzettség

ˇ MS Office felhasználói szintű ismerete (kiválasztási folyamatban tesztelve)

ˇ B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

ˇ Mobilitás, rugalmasság, helyettesítés fiókirodákban
SAP, illetve idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel

Juttatások:

ˇ 75.000 Ft havi nettó bér

ˇ Étkezési utalvány

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, lehetséges munkakezdési időpontjának megjelölésével a GYOR-9-518 hivatkozási szám feltüntetésével 2012. 02. 24-ig az alábbi címre küldje: hujobgyor@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.