Hasznos linkek:

2012. február 14., kedd

Allas.ma: TERVEZŐMÉRNÖK (3D) (5109)

Allas.ma
TERVEZŐMÉRNÖK (3D) (5109)
Feb 14th 2012, 01:55

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cég, alumínium alkatrészeket gyárt szériában, amelyek különféle típusú gépkocsik turbómotorjaiba kerülnek beszerelésre. A folyamatosan növekedő termelési volumen miatt új kollégát keresünk számukra
Tervezőmérnök (3D)
pozícióba.

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség (gépészet vagy mechatronika szakirány)
•3D-modellezésben (CATIA) szerzett tapasztalat
•Folyékony angol nyelvtudás

Előny:
•Öntészeti területen szerzett ismeretek

Feladatok:
•Termék-koncepciók tervezése megvalósíthatósági és költséghatékonysági szempontok figyelembevételével
•Az öntvény-modell elkészítése Magmasoft modellben CATIA modellből
•Fejlesztőmérnökök munkájának támogatása

Juttatások:
•Hosszútávú munka lehetősége stabil hátterű nemzetközi vállalatnál
•Versenyképes bér

Munkavégzés helye:
•Felsőzsolcai Ipari Park

• Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk.