Hasznos linkek:

2012. február 14., kedd

Allas.ma: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (5112)

Allas.ma
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (5112)
Feb 14th 2012, 01:55

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cég, alumínium alkatrészeket gyárt szériában, amelyek különféle típusú gépkocsik turbómotorjaiba kerülnek beszerelésre. A folyamatosan növekedő termelési volumen miatt új kollégát keresünk számukra
Minőségügyi mérnök
pozícióba.

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség (gépészet, metallurgia vagy minőség-biztosítás)
•Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (PPAP, MSA, FMEA, QRQC)
•Folyékony angol nyelvtudás
•Autóipari tapasztalat szükséges, de jól képzett pályakezdők jelentkezését is várjuk
•Külföldi utak vállalása alkalmanként

Feladatok:
•PPAP dokumentáció az ISO/TS és a vevő elvárásai alapján
•Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
•Minőségügyi team képzése
•Riportolás

Juttatások:
•Hosszútávú munka lehetősége stabil hátterű nemzetközi vállalatnál
•Külföldi tréningek
•Versenyképes bér

Munkavégzés helye:
•Felsőzsolcai Ipari Park

• Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk.