Hasznos linkek:

2012. február 14., kedd

Allas.ma: TERMELÉSI KOORDINÁTOR (5114)

Allas.ma
TERMELÉSI KOORDINÁTOR (5114)
Feb 14th 2012, 01:55

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cég, alumínium alkatrészeket gyárt szériában, amelyek különféle típusú gépkocsik turbómotorjaiba kerülnek beszerelésre. A folyamatosan növekedő termelési volumen miatt új kollégát keresünk számukra
Termelési koordinátor
pozícióba.

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Felhasználói szintű PC ismeretek

Előny:
•Alapszintű angol nyelvtudás

Feladatok:
•Folyamatosan figyelemmel kíséri a termelési terv követését az öntöde és megmunkálás területén
•Folyamatosan figyelemmel kíséri a kiszállítási tervet
•Jelentést tesz a folyamatban tapasztalt hibákról (gépállás, szűk keresztmetszet,  erőforráshiány)
•Folyamathoz kapcsolódó  jelentéseket készít
•Támogatja a termelési vezető munkáját a termelés szervezése, ellenőrzése és optimalizálása terén
•Részvétel 5S auditokon
•Ellenőrzi és pótolja a termeléshez szükséges indirekt anyagok készletét

Juttatások:
•Hosszútávú munka lehetősége stabil hátterű nemzetközi vállalatnál
•Versenyképes bér

Munkavégzés helye:
•Felsőzsolcai Ipari Park

• Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk.