Hasznos linkek:

2012. február 10., péntek

Allas.ma: Projektmenedzser (Szekszárd)

Allas.ma
Projektmenedzser (Szekszárd)
Feb 10th 2012, 02:50

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projektek levezénylése, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Árajánlatok készítése vevői igényeknek megfelelően, együttműködve az értékesítéssel és a vevővel Fejlesztési projektek teljes körű dokumentáció
  • Előzetes dokumentációk elkészítése előkalkulációhoz és mintakészítéshez
  • Változtatások bevezetése a vevői igényeknek megfelelően

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (menedzser, mérnök)
  • Legalább 2 éves projektmérnöki tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Tárgyalási szintű németnyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol (alapfok) előny

  • Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, megfelel az elvárásoknak küldje el magyar és német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, a pozíció pontos megjelölésével az alábbi címre: HuJobPecs@trenkwalder.com

    Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

    7626 Pécs, Felsővámház u. 48. Tel:72/532-058

    Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.