Hasznos linkek:

2012. február 14., kedd

Allas.ma: PROJECT / PRODUCT MANAGER (5113)

Allas.ma
PROJECT / PRODUCT MANAGER (5113)
Feb 14th 2012, 01:55

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cég, alumínium alkatrészeket gyárt szériában, amelyek különféle típusú gépkocsik turbómotorjaiba kerülnek beszerelésre. A folyamatosan növekedő termelési volumen miatt új kollégát keresünk számukra
Project / Product Manager
pozícióba.

Elvárások:
•Gépészmérnök végzettség
•Min. 2 év project management területen szerzett gyakorlat
•Folyékony angol nyelvtudás
•Rendszerszemlélet, költség- és célorientált gondolkodás
•Gyakori külföldi utazások vállalása

Előny:
•Öntőmérnök végzettség
•Német nyelvtudás

Feladatok:
•Termékek és folyamatok fejlesztése a megvalósíthatósági és gazdaságossági szempontok figyelembe vételével
•A projektfolyamatok meghatározása a vonatkozó határidők, minőségi előírások és költségkeretek figyelembe vételével
•APQP meghatározása és folyamatos követése
•A projekt teljes folyamata alatt a különböző egységek együttműködésének biztosítása (öntészet, megmunkálás, összeszerelés)
•Heti project meetingek levezetése

Juttatások:
•Karrier lehetősége egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnál
•Külföldi tréningek
•Versenyképes bér

Munkavégzés helye:
•Felsőzsolcai Ipari Park

• Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk.