Hasznos linkek:

2012. január 13., péntek

Allas.ma: PROJEKTVEZETŐ (5080)

Allas.ma
PROJEKTVEZETŐ (5080)
Jan 13th 2012, 01:55

Megbízónk, az ipari szolgáltatások magas szintű beszállítójaként 19000 munkavállalót foglalkozat 170 telephelyen világszerte. Integrált szolgáltatás-csomagjaival komplex műszaki szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Új telephelyükre kollégákat keresünk számukra
Projektvezető
pozícióba.

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség
•Erős középfokú (haladó) szintű német nyelvtudás
•Gyártási területen szerzett tapasztalat
•Projektvezetésben szerzett tapasztalat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Dinamikus, határozott személyiség

Feladatok:
•Gyártással összefüggő projektek megtervezése, előkészítése, lebonyolítása
•Anyagok és alkatrészek beszerzése és rendelkezésre bocsátása
•Anyag- és alkatrészfogyás dokumentálása, elemzése
•Munkaerő tervezési feladatok ellátása
•A projektcsapat irányítása, vezetése

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Versenyképes bér
•Fejlődési lehetőség

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el német és magyar nyelvű önéletrajzát a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztrációval.