Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: Minőségügyi fejlesztőmérnök (Orosháza) (SZEG-4-136)

Allas.ma
Minőségügyi fejlesztőmérnök (Orosháza) (SZEG-4-136)
Jan 5th 2012, 02:50

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató kft megbízója számára keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség (minőségügyi szakirány),
  • ISO 9001, ISO TS 16949 rendszerek ismerete,
  • aktív termelési tapasztalat, mint fejlesztő mérnök,
  • angol középfokú nyelvtudás,
  • tervezői ismeretek (AutoCad),
  • orosházi és környéki lakhely, vagy költözési hajlandóság,
  • rugalmasság, terhelhetőség,

Feladatok:

  • a gyártósor egyes berendezéseinek karbantartása, üzemeltetése, fejlesztése,tervezése,
  • nemzetközi (felújítási/ karbantartási) projektekben való részvétel,
  • a feladatköréhez tartozó minőségirányítási dokumentáció elkészítése,
  • külső/ belső auditokon való részvétel,
  • vevői/ beszállítói kapcsolattartás.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy angol és magyar szakmai önéletrajzát - a SZEG/4/136 hivatkozási szám feltüntetésével - az alábbi címre szíveskedjen küldeni:

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

6722 Szeged, Batthyány u. 35/A

Tel.: 62/542-562; 20/354-4002; Fax.: 62/542-563

E-mail: HuJobSzeged@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.