Hasznos linkek:

2012. január 5., csütörtök

Allas.ma: LABORÁNS, MÉRŐ- ÉS ELLENŐRZŐESZKÖZ FELÜGYELŐ (5068)

Allas.ma
LABORÁNS, MÉRŐ- ÉS ELLENŐRZŐESZKÖZ FELÜGYELŐ (5068)
Jan 5th 2012, 01:55

Feladatok:
•Laborvizsgálatok lebonyolítása
•Mérő- és ellenőrzőeszközök kezelése és felügyelete
•Új mérő- és ellenőrzőeszközök beszerzése
•Kapcsolattartás a kalibráló laborokkal
•A mérő- és ellenőrző eszközök használóinak oktatása
•Mérőeszköz alkalmasság vizsgálata
•Vizsgálati utasítások készítése
•Rekvalifikációs ellenőrzések támogatása
•Ellenőrzési tervek készítése

Elvárások:
•középfokú (műszaki) végzettség
•számítástechnikai ismeretek
•„B" kategóriás jogosítvány
•nagyfokú önállóság
•kommunikációs szintű német-nyelvtudás
•hasonló területen szerzett tapasztalat

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldlaon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/380-0490-es számon